Ekipa

Ekipa Ingram Micro Ljubljana je prijazna in energična ekipa, sestavljajo jo zaposleni,                                   

ki so odprti za pogovor, nasvet in dialog.                                  

 

Siniša Kovač

Country manager



sinisa@rrc-bt.com

041 372 619

01 5112-599

Sabina Trampuš

CFO Head of Accounting/Finance



sabina@rrc-bt.com

041 346 200

01 6002-580

Neva Zajc

Product Manager

AutoID



neva@rrc-bt.com

031 671 647

01 6002-585

Niko Snoj

Product Manager

APC, Avaya, Check, Point, Citrix, Fujitsu, Jabra



niko@rrc-bt.com

040 849 966

01 6002-583

Samuel Gabor

Business Development Manager

Cisco



samo@rrc-bt.com

041 256 862

01 6002-584

Natalija Blatnik

Product Manager

Cisco



natalija@rrc-bt.com

051 303 842

01 6002-587

Tin Švagelj

Inside Sales

Cisco



tin.svagelj@rrc-bt.com

031 610 747

01 5112-594

Benjamin Kic

Pre Sales Engineer

Cisco



benjamin.kic@rrc-bt.com

041 978-889

01 6002-581

Rok Kastelic

Product Manager

RSA, Cambium, Radware, Hitachi Vantara



rok@rrc-bt.com

031 386 546

01 5112-591

Martin Lahajnar

Product Manager

Microsoft



martin@rrc-bt.com

041 317 537

01 6002-588

Matej Kisiček

Product manager

Volume Business



matej@rrc-bt.com

041 511 633

01 6002-589

Vesna Kaluža

Back Office Manager

Finace



vesna@rrc-bt.com

041 613 431

01 5112-598

Simon Kojić

Warehouse/Logistics manager



simon.kojic@rrc-bt.com

031 697 144

01 5112-597

Maja Spirovska

Administration



maja.spirovska@rrc-bt.com

041 747 787

01 5112-593