Ekipa

Ekipa Ingram Micro Ljubljana je prijazna in energična ekipa, sestavljajo jo zaposleni,                                   

ki so odprti za pogovor, nasvet in dialog.                                  

 

Siniša Kovač

Country manager



Sinisa.Kovacs@ingrammicro.com

041 372 619

01 5112-599

Sabina Trampuš

CFO Head of Accounting/Finance



sabina.trampus@ingrammicro.com

041 346 200

01 6002-580

Neva Zajc Tadina

Product Manager

AutoID



Neva.Zajc.Tadina@ingrammicro.com

031 671 647

01 6002-585

Niko Snoj

Product Manager

APC, Avaya, Check, Point, Citrix, Jabra



Niko.Snoj@ingrammicro.com

040 849 966

01 6002-583

Jernej Markič

Product manager

Fujitsu



Jernej.Markic@ingrammicro.com

040 525 142

01 600 2586

Martin Lahajnar

Product Manager

Dell, Microsoft, Veritas



Martin.Lahajnar@ingrammicro.com

041 317 537

01 6002-588

Matej Kisiček

Product manager

Volume Business



Matej.Kisicek@ingrammicro.com

041 511 633

01 6002-589

Samuel Gabor

Business Development Manager

Cisco



Samuel.Gabor@ingrammicro.com

041 256 862

01 6002-584

Natalija Blatnik

Product Manager

Cisco



Natalija.Blatnik@ingrammicro.com

051 303 842

01 6002-587

Tin Švagelj

Inside Sales

Cisco



Tin.Svagelj@ingrammicro.com

031 610 747

01 5112-594

Benjamin Kic

Pre Sales Engineer

Cisco



Benjamin.Kic@ingrammicro.com

041 978-889

01 6002-581

Vesna Kaluža

Back Office Manager

Finace



Vesna.Kaluza@ingrammicro.com

041 613 431

01 5112-598

Simon Kojić

Warehouse/Logistics manager



Simon.Kojic@ingrammicro.com

031 697 144

01 5112-597