Vodja kadrovske službe za CEE regijo

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • zagotavljanje kadrovskega svetovanja, podpore ter močnih poslovnih odnosov z menedžerji in zaposlenimi v 6 državah;
  • sodelovanje z managerji pri vprašanjih povezanih z odnosi do in med zaposlenimi (sodelovanje v vlogi zagovornika za doseganje ciljev podjetja);
  • usmerjanje talentov lokalnega managementa v sodelovanju z oddelčnimi managerji, vključujoč ocenjevanje uspešnosti, ocenjevanje talentov, planiranje in razvoj programa »High Potencials«;
  • opravljanje vseh kadrovskih potreb v regiji za nemoteno in uspešno poslovanje podjetja;
  • razvijanje in vzdrževanje odnosov z zunanjimi partnerji, kot so odvetniki, zaposlovalci in zaposlitvene agencije;
  • upravljanje s HR viri v posamezni državah v povezavi z treningi, zaposlovanjem in HR aktivnostmi/dogodki;
  • odgovornost za kadrovske smernice, pravila in procedure ki so v skladu z lokalnimi predpisi in predpisi Ingram Micra;
  • skrb, da so podatki o zaposlenih ažurni;
  • skrb za pogodbe novo zaposlenih in ažurno administracijo zaposlenih, ki odhajajo iz podjetja;
  • razreševanje zapletenih odnosov z zaposlenimi in reševanje sporov
  • pro-aktivna podpora in svetovanje managementa pri izvajanju in uporabi HR instrumentov, pobud in procedur (primer: ocena uspešnosti, ocena talentov, raziskave..);
  • tekoče spremljanje sprememb zakonodaje, standardov, ki se nanašajo na delovno zakonodajo ter zagotavljanje, da je HR politika v skladu z le temi;
  • skrb za zagotavljanje usklajenosti in osredotočenosti na cilje zaposlenih in ostalih udeležencev, ki pripomore k povečanju produktivnosti in preprečuje večjo fluktuacijo;
  • sodelovanje z regionalnim HR direktorjem in procesiranje ad hoc zahtev (poročila, analize…);
  • razvijanje in implementiranje HR strategije skupaj z lokalnim menedžerji.

KAJ PRIČAKUJEMO
Stopnja strokovne izobrazbe:

  • VI. ali VII. stopnja izobrazbe (zaželena pravna ali kadrovska).

Ostale zahteve:

  • znanje Srbskega, Hrvaškega ali Slovenskega jezika (znanje drugega balkanskega jezika je prednost);
  • odlično znanje angleškega jezika;
  • delovne izkušnje: 3-5 let na primerljivem delovnem mestu;
  • razširjeno znanje o trgu dela, skupni delovni praksi in delovni zakonodaji v glavnih državah;
  • napredno računalniško znanje;
  • odlične komunikacijske sposobnosti;
  • sposobnost vplivanja na druge;
  • odlične organizacijske sposobnosti, zmožnost upravljanja več prioritet in nalog;
  • strateške in analitične sposobnosti;
  • sposobnost za samostojno delo, dobro načrtovanje in organizacijo dela
  • povezovanje z višjim vodstvom;
  • sposobnost vsakodnevnega operativnega vključevanja v delovne procese;

Lastnosti:

  • orientiranost na kupce;
  • sposobnost dela v timu;
  • verodostojnost;
  • prožnost in fleksibilnost;
  • energičen in pozitiven odnos do dela.

OSTALA PRIČAKOVANJA:
Glede na to, da bo oseba odgovorna za celotno regijo, se pričakuje, da bo delež časa (30-40%) na poti.

NUDIMO:
Nudimo vam dinamično delovno mesto, zaposlitev za nedoločen čas (po uspešno opravljeni poskusni dobi) v uspešnem mednarodnem podjetju, prijazno delovno okolje, možnost strokovnega kot osebnega razvoja.

Vse prijave bomo obravnavali zaupno.

Spletna stran: www.si.ingrammicro.eu

Prijave v ANGLEŠKEM JEZIKU sprejemamo preko portala Mojedelo.com.